TuniskoLast minute dovolená v Monastiru: Pláž, hotel a program ultra all inclusive...

Last minute dovolená v Monastiru: Pláž, hotel a program ultra all inclusive za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Cestovní kancelář Blue Style pro vás připravila lákavou nabídku na last minute dovolenou do Tuniska, konkrétně do oblíbeného letoviska Monastir. Za skvělou cenu 9990 Kč zde můžete strávit týden dovolené v termínu 1.6. – 8.6.2023. Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Monarque Club Rivage s programem ultra all inclusive. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Monarque Club Rivage nabízí širokou škálu zábavy pro všechny věkové kategorie. Skluzavky a tobogany v hotelovém areálu potěší především rodiny s dětmi, které zde mohou strávit nezapomenutelné chvíle plné zábavy a radovánek. Další předností hotelu je jeho skvělá poloha. Centrum města Monastir je vzdáleno pouhých 5 km, takže ho můžete snadno navštívit a poznat jeho atmosféru. V blízkosti hotelu najdete nákupní možnosti, restaurace a bary. Pokud se rozhodnete využít veřejnou dopravu, autobusová zastávka do je vzdálena pouhých 100 metrů.

Samozřejmostí je také krásná pláž s jemným pískem, která se nachází přímo u hotelu a je ideálním místem pro relaxaci a koupání. Vstup do moře je pozvolný. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Pokud tedy hledáte skvělou last minute dovolenou s bohatým programem, rodinnou atmosférou a přímým přístupem na pláž, Monastir v Tunisku a hotel Monarque Club Rivage jsou pro vás ideální volbou.

dovolená Tunisko
dovolená Monastir

Levná dovolená Tunisko, Monastir

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

1.6.2023 – 8.6.2023

9990 Kč

obrazek 125

4* Ubytování:
Monarque Club Rivage

Monarque Club Rivage
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Monastir na 8 dní v termínu 1.6.2023 – 8.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Monarque Club Rivage včetně programu all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Monastir — | další nabídky od Invia.cz