OmánLast minute dovolená v Ománu: 8 dní v hotelu Wyndham Garden Muscat...

Last minute dovolená v Ománu: 8 dní v hotelu Wyndham Garden Muscat Al Khuwair za 14990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Poznejte kouzlo Ománu s tímto exkluzivním týdenním last minute zájezdem. Ubytování ve 4* hotelu Wyndham Garden Muscat Al Khuwair, letecky z Prahy za neuvěřitelnou cenu 14990 Kč na osobu. Tento moderní hotel se nachází v srdci hlavního města Maskat a nabízí vynikající služby a pohodlí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Během pobytu si můžete užít nejen komfort hotelu, ale také objevovat krásy Ománu. Maskat, známý svými tradičními trhy, impozantními mešitami a nádhernými přírodními scenériemi, je ideálním místem pro kombinaci relaxace a dobrodružství. V ceně zájezdu je zahrnuto ubytování, letenka, polopenze a veškeré transfery.

Představte si procházky po břehu Arabského moře, návštěvy historických památek a ochutnávání místních delikates. Tento zájezd nabízí ideální příležitost pro každého, kdo chce prozkoumat nejen moderní, ale i tradiční stránky Ománu. Nezapomeňte navštívit slavný Královský palác a prohlédnout si další místní památky.

Tato jedinečná dovolená v Ománu je dokonalou šancí pro každého, kdo hledá spojení relaxace a nových zážitků. Užijte si neopakovatelné chvíle v jednom z nejkrásnějších míst na světě za neuvěřitelnou cenu.

obrazek

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.