Černá HoraLast minute dovolená v Petrovacu: 8 dní v Černé Hoře za 9990...

Last minute dovolená v Petrovacu: 8 dní v Černé Hoře za 9990 Kč.

Levná dovolená vyhledávač

Pokud byste chtěli začátkem října vyrazit na levnou dovolenou k Jadranu, máme pro vás tuto sympatickou nabídku. V termínu od 8.10.2023 do 15.10.2023 si můžete užít týdenní pobyt v Černé Hoře, konkrétně v malebném letovisko Petrovac. Za atraktivní cenu 9990 Kč získáte letenku z Prahy, ubytování ve 3* hotelu Wgrand a stravování formou snídaně. Tento moderní hotel vás nadchne nejen jedinečným výhledem na záliv Petrovac, ale i svojí blízkostí k pláži. Dovolenou pořádá spolehlivá cestovní kancelář Čedok.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Petrovac a okolí nabízí bohaté možnosti pro turisty. Můžete se vydat na procházku malebnými uličkami historického centra města, kde spatříte tradiční středomořskou architekturu. Zajímavým místem k návštěvě je také nedaleký ostrůvek Katič, kam se dostanete lodí. Pokud preferujete přírodní krásy, určitě nevynechejte Národní park Skadarské jezero. Petrovac a jeho okolí skýtají řadu kulturních a přírodních pokladů, které vás zaručeně okouzlí.

dovolená Černá Hora
dovolená Petrovac

Levná dovolená Černá Hora, Petrovac

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

8.10.2023 – 15.10.2023

9990 Kč

obrazek 74
Levná dovolená v hotelu WGrand – Černá Hora, Petrovac, Petrovac na Moru

3* Ubytování:
Wgrand – ukázat na mapě

Wgrand
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Černá Hora, Petrovac na 8 dní v termínu 8.10.2023 – 15.10.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Wgrand včetně snídaně za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Černá Hora


— last minute dovolená Černá Hora, Petrovac — | další nabídky od Invia.cz