ŘeckoLast minute dovolená v Řecku: 8 dní na řecké pevnině s polopenzí...

Last minute dovolená v Řecku: 8 dní na řecké pevnině s polopenzí za neuvěřitelných 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud si chcete užít levnou dovolenou na řecké pevnině, můžeme vám nabídnout skvělý týdenní last minute zájezd do Řecka s cenou do 10 tisíc korun. Termínem je 6.7.2023 – 13.7.2023 a dovolená bude zahrnovat ubytování v hotelu Saily Beach v Magnesii se stravováním formou polopenze za neuvěřitelnou cenu 9990 Kč. Přímý let je zajištěn z brněnského letiště. Hotel Saily Beach se nachází ve vesničce Koropi na poloostrově Pelion, který je známý svou krásnou přírodou a úchvatnými plážemi.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V bezprostřední blízkosti hotelu v Pagasitickém zálivu se nachází oblíbená pláž Milies. Ta je známá svým průzračným mořem a pozvolným vstupem do vody, což ocení zejména rodiny s dětmi. Navíc se v této oblasti vyskytuje vzácný tuleň středomořský, který je pro turisty velkou atrakcí. Na poloostrově Pelion můžete také objevovat malebné horské vesničky a prozkoumat údajný domov bájných Kentaurů – bytostí, které byly napůl koněm a napůl člověkem.

Pelion je vhodným místem pro milovníky přírody a plážových radovánek. K dispozici jsou také různé aktivity, jako je turistika, cyklistika a vodní sporty. Můžete si prohlédnout historická místa a ochutnat tradiční řeckou kuchyni. Věříme, že tato nabídka last minute zájezdu do Řecka vás oslovila a že si užijete nezapomenutelnou dovolenou na řecké pevnině.

dovolená Řecko
dovolená Řecko pevnina

Levná dovolená Řecko, Řecko pevnina

last minute

letecky z Brna na 8 dní s polopenzí

6.7.2023 – 13.7.2023

9990 Kč

obrazek 2

Ubytování:
Saily Beach (Magnesia) – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Saily Beach (Magnesia)
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Řecko pevnina na 8 dní v termínu 6.7.2023 – 13.7.2023 s ubytováním v hotelu Saily Beach (Magnesia) a stavováním formou polopenze za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Řecko pevnina — | další nabídky od Invia.cz