ThajskoLast minute dovolená v Thajsku na ostrově Phuket za 23990 Kč -...

Last minute dovolená v Thajsku na ostrově Phuket za 23990 Kč – pozítří letecky z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Už za dva dny můžete vyrazit letecky z Brna na skvělou last minute dovolenou do Thajska na exotický ostrov Phuket, který je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v jihovýchodní Asii. V termínu 27. února – 6. března 2024 vás čeká ubytování v luxusním 5* hotelu Mida Grande Resort Phuket se stravováním formou snídaně. Cena tohoto devítidenního pobytu činí po započtení slevy 42% 23990 Kč, a to je super nabídka pro tak prestižní ubytování. Dovolenou pořádá renomovaná cestovní kancelář Čedok, což zaručuje kvalitní služby a bezproblémový zážitek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Perla Andamanského moře, thajský ostrov Phuket, je destinací, která nabízí nespočet aktivit a atrakcí pro každého cestovatele. Najdete tu nádherné pláže s jemným bílým pískem a křišťálově čistou vodou jako jsou Patong, Karon nebo Kata, ale i fascinující historické a kulturní památky v podobě Big Buddhy nebo starého města Phuket s jeho Sino-portugalskou architekturou. Nezapomeňte zavítat do zátoky Phang Nga Bay s ikonickými vápencovými ostrůvky, které se tyčí přímo z moře a nabízejí pohled, který si nesmíte nechat ujít. Pro milovníky přírody je tu národní park Khao Phra Thaeo, kde můžete obdivovat tropický deštný les a kde můžete spatřit vzácné druhy zvířat.

5* hotel Mida Grande Resort Phuket - Thajsko, Phuket

Tato nabídka (last minute dovolená Thajsko, Phuket na 9 dní v termínu 27.2.2024 – 6.3.2024 s ubytováním v 5* hotelu Mida Grande Resort Phuket včetně snídaně za 23990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Thajsko

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Thajsku
» Důležité kontakty v Thajsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Thajsku
» Fauna v Thajsku
» Flora v Thajsku
» Doprava v Thajsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Thajsku
» Thajsko – last minute
» Thajsko – first minute
» Hodnocení hotelů v Thajsku

— last minute dovolená Thajsko, Phuket — | další nabídky od Invia.cz