TuniskoLast minute dovolená v Tunisku: 11 dní ve 4* hotelu s all...

Last minute dovolená v Tunisku: 11 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 11790 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Hledáte last minute dovolenou, která nabídne kromě krásného moře i další možnosti vyžití? Co takhle navštívit Tunisko a strávit 11 dní v pohodlném 4* hotelu Golden Tulip Hammamet President (Ex. Cooee President) v oblasti Hammametu? A to za skvělou cenu 11790 Kč s programem all inclusive a letem z Prahy s termínem pobytu 10.5.2023 – 20.5.2023.

Proč právě sem? Kromě krásného moře a slunce, nabízí Hammamet také bohaté sportovní vyžití. Golfové hřiště Yasmine Golf Club a Golf Citrus jsou vzdáleny cca 20 km, takže si zde můžete zahrát pár golfových kol. Pro rodiny s dětmi je k dispozici zábava v podobě vodních parků, delfinárií a pláží, které jsou vhodné i pro nejmenší návštěvníky.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Golden Tulip Hammamet President (Ex. Cooee President) se nachází asi 6 km od centra Hammametu. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny najdete v blízkém okolí hotelu. Pokud se vám nechce chodit daleko, můžete si vychutnat pohodlí all inclusive programu přímo v ubytování.

K pobytu samozřejmě patří i pláž a ta je vzdálená pohých 30 metrů. Cesta na ni vede přes místní komunikaci a na pláži je bar a WC. Pozvolný vstup do moře ocení hlavně nejmenší návštěvníci, ale i dospělí si mohou užívat koupání v teplých vodách Středozemního moře. Pokud si nechcete brát plážové osušky, můžete si je vypůjčit za vratnou zálohu cca 10 TND.

Tak neváhejte a využijte tuto skvělou nabídku last minute dovolené v Tunisku. Čeká vás relaxace u moře, sportovní vyžití i zábava pro celou rodinu.

dovolená Tunisko
dovolená Hammamet

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

last minute

letecky z Prahy na 11 dní s all inclusive

10.5.2023 – 20.5.2023

11790 Kč

obrazek 56

4* Ubytování:
Golden Tulip Hammamet President (Ex. Cooee President) – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Golden Tulip Hammamet President (Ex. Cooee President)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Hammamet na 11 dní v termínu 10.5.2023 – 20.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Golden Tulip Hammamet President (Ex. Cooee President) a programem all inclusive za 11790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz