TuniskoDjerbaLast minute dovolená v Tunisku na ostrově Djerba: 8 dní all inclusive...

Last minute dovolená v Tunisku na ostrově Djerba: 8 dní all inclusive za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás zajímavý tip na týdenní letecký zájezd z Brna do Tuniska na ostrov Djerba s termínem pobytu 11.7.2023 – 18.7.2023. Ubytování je ve 4* hotelu Alkantara Thalassa (Ex. Bravo Djerba) s programem all inclusive. Cena činí 9990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rozlehlý hotelový komplex Alkantara Thalassa leží v jihovýchodní části ostrova Djerba v menším letovisku Aghir. Můžete se těšit na komfortní 4* ubytování. Hotel se nachází přibližně 20 km od hlavního města Houmt Souk a letiště je od něj vzdálené zhruba 30 km. U hotelu se rozprostírá dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou zde k dispozici zdarma.

Djerba je exotický ostrov ležící u tuniského pobřeží a nabízí svým návštěvníkům bohatý kulturní a historický zážitek. Můžete navštívit tradiční tržiště, kde se prodávají místní suvenýry a řemeslné výrobky, nebo se projít úzkými uličkami starého města Houmt Souk. Ostrov je také známý svými olivovými háji a přírodními lagunami, které lákají milovníky přírody. Djerba je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v exotickém prostředí plném kultury, přírodních krás a relaxace na pláži.

dovolená Tunisko
dovolená Djerba

Levná dovolená Tunisko, Djerba

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

11.7.2023 – 18.7.2023

9990 Kč

Zájezd Alkantara Thalassa, Tunisko, Djerba, Aghir

4* Ubytování:
Alkantara Thalassa (Ex. Bravo Djerba) – ukázat na mapě
hodnocení 2.9 z 5

Alkantara Thalassa (Ex. Bravo Djerba)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Djerba na 8 dní v termínu 11.7.2023 – 18.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Alkantara Thalassa (Ex. Bravo Djerba) a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Djerba — | další nabídky od Invia.cz