TureckoLast minute dovolená v Turecku: 8 dní v 5* hotelu Dizalya Palm...

Last minute dovolená v Turecku: 8 dní v 5* hotelu Dizalya Palm Garden s programem all inclusive za 8190 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělou last minute nabídku na levnou dovolenou v Turecku! Cestovní kancelář Fischer nabízí právě teď 8denní pobyt v 5* hotelu Dizalya Palm Garden v termínu od 7.5.2023 do 14.5.2023 za velmi výhodnou cenu 8190 Kč. V této ceně je zahrnuto ubytování s programem all inclusive, služby pořádající cestovní kanceláře a letecká doprava z Prahy. Odlet je již pozítří, takže pokud si nechcete tuto výhodnou nabídku nechat ujít, nemáte moc času na rozmyšlení.

Hotel Dizalya Palm Garden se nachází v letovisku Alanya/Konakli, které leží asi 2 km od centra města Konakli a 12 km od centra města Alanya. Hotel disponuje celkem 250 pokoji a nabízí široké spektrum služeb. K dispozici je vstupní hala s recepcí, tři restaurace, dvě à la carte restaurace, snack bar, tři bary, konferenční místnost, herna, obchody, lékařská služba a fitness. V zahradě se nacházejí bazény, aquapark, bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zkrátka, pokud hledáte výhodnou last minute nabídku do Turecka s ubytováním v luxusním 5* hotelu s plným servisem, programem all inclusive a skvělým vybavením, určitě byste si neměli nechat tuto příležitost ujít. Stačí se jen rychle rozhodnout.

dovolená Turecko
od Invia.cz

Levná dovolená Turecko, Konakli

letecky na 8 dní s all inclusive

7.5.2023 – 14.5.2023

8190 Kč

obrazek 20

5* Ubytování:
Dizalya Palm Garden
hodnocení 4,2 z 5 – výborné

další termíny
Dizalya Palm Garden

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Turecko, Konakli na 8 dní s all inclusive za 8190 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Turecko, Konakli, Dizalya Palm Garden — | další nabídky od Dovolena.cz