TureckoLast minute dovolená v Turecku: 8 dní v Kemeru ve 4* hotelu...

Last minute dovolená v Turecku: 8 dní v Kemeru ve 4* hotelu Melissa Residence Boutique Hotel & Spa all inclusive za 8 990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte zájezd na poslední chvíli za skvělou cenu, Turecko je tou správnou volbou. Nabízí se Vám možnost strávit osm dní v krásném městečku Kemer, které se nachází mezi mořem a horami. Ubytování je ve 4* hotelu Melissa Residence Boutique Hotel & Spa s program all inclusive za velmi přijatelnou cenu 8990 Kč. Let z Prahy je zahrnut v ceně zájezdu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel se nachází v klidné části Kemeru a poskytuje skvělý výchozí bod pro procházky po okolí a výlety za nákupy. Pokud si potrpíte na plážový odpočinek, budete mít k dispozici písečnou pláž vzdálenou pouhých 750 metrů od hotelu. Na pláži jsou pro hosty k dispozici zdarma slunečníky, lehátka a matrace.

Ubytování v Melissa Residence Boutique Hotel & Spa je příjemné a útulné. Dvoulůžkové pokoje s balkonem jsou vybaveny klimatizací, trezorem (za poplatek), TV, mini barem, fénem, Wifi a telefonem. Pokud tedy stále hledáte možnost last minute dovolené u moře, Turecko a Melissa Residence Boutique Hotel & Spa mohou být tou správnou volbou pro Vás.

dovolená Turecko
dovolená Kemer

Levná dovolená Turecko, Kemer

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

8.4.2023 – 15.4.2023

8990 Kč

obrazek 4

4* Ubytování:
Melissa Residence Boutique Hotel & Spa – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Melissa Residence Boutique Hotel & Spa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Kemer na 8 dní v termínu 8.4.2023 – 15.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Melissa Residence Boutique Hotel & Spa a programem all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Kemer — | další nabídky od Invia.cz