TureckoLast minute dovolená v Turecku: 8 dní v luxusním 5* hotelu Sunstar...

Last minute dovolená v Turecku: 8 dní v luxusním 5* hotelu Sunstar Resort v Kestelu s programem all inclusive za 9554 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Last minute dovolená v Turecku je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou dovolenou za výhodnou cenu. Nabízí se vám 8 dní v luxusním 5* hotelu Sunstar Resort v Kestelu, který se nachází cca 8 km od centra města Alanya. Program all inclusive, který je v ceně, zahrnuje nejen stravování, ale i několik animačních programů během dne i večera. Písčitooblázková pláž je od hotelu oddělena pouze pobřežní komunikací. Na pláži jsou k dispozici lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, 2 výtahy, restaurací s terasou, několika bary, à la carte restaurací, společenskou místností s TV/sat., konferenční místností, minimarketem, kadeřnictvím a bazénem se skluzavkami. Tento hotel nabízí komfortní ubytování a skvělou polohu, odkud můžete snadno dosáhnout hlavních turistických atrakcí. Letiště je vzdálené pouhých 135 km. Takže pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou plnou zábavy, relaxace a komfortu, tato last minute dovolená v Turecku je tou pravou volbou pro vás.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

16.4.2023 – 23.4.2023

9554 Kč

obrazek 25

5* Ubytování:
Sunstar Resort (Kestel) – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Sunstar Resort (Kestel)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 16.4.2023 – 23.4.2023 s ubytováním v 5* hotelu Sunstar Resort (Kestel) a programem all inclusive za 9554 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz