TureckoLast minute dovolená v Turecku! 8 dní ve 4* hotelu v Alanyi...

Last minute dovolená v Turecku! 8 dní ve 4* hotelu v Alanyi za 5451 Kč včetně slevy 24%

Levná dovolená vyhledávač

Plánujete last minute dovolenou? Co takhle Turecko? V termínu od 28.3.2023 do 4.4.2023 si můžete užít 8 dní v Alanyi za skvělou cenu 5451 Kč. Nabídka zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Relax Beach (Tosmur) včetně snídaně a letenky z Prahy. Navíc, díky slevě 24%, ušetříte ještě více.

Hotel Relax Beach nabízí skvělé vybavení. Najdete zde vstupní halu s 24 hodinovou recepcí, hlavní restauraci, a’la carte restaurace, 2 bary, venkovní bazény se skluzavkami, dětský bazén, turecké lázně, saunu, masáže, kadeřnictví, vodní sporty, animační program, služby lékaře, pokojovou službu, prádelnu, čistírnu, obchody, půjčovnu motorových vozidel, tetovací studio, parkoviště, konferenční prostory a wifi internetové připojení. Takže si určitě přijdete na své.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel se nachází v Tosmur, 5 km od centra města Alanya. Pláž je vzdálená pouhých 20 metrů od hotelu, ale musíte přejít silnici. Pláž je písčitě-oblázková a slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma. Pokud hledáte dovolenou, kde si můžete odpočinout, Relax Beach Hotel v Tosmur je pro vás to pravé místo.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

28.3.2023 – 4.4.2023

5451 Kč

obrazek 31

4* Ubytování:
Relax Beach Hotel (Tosmur)
hodnocení 2 z 5

Relax Beach Hotel (Tosmur)
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 28.3.2023 – 4.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Relax Beach Hotel (Tosmur) včetně snídaně za 5451 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz