TureckoLast minute dovolená v Turecku! 8 dní ve 4* hotelu v Side...

Last minute dovolená v Turecku! 8 dní ve 4* hotelu v Side s all inclusive za 8999 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Skvělá nabídka levné dovolené v Turecku! Pokud hledáte last minute dovolenou, máme pro vás tento parádní tip. Vydejte se na osm dní do tureckého letoviska Side, a to v termínu od 12.5.2023 do 19.5.2023. Ubytujte se v pěkném 4* hotelu Cinar Family Suite s programem all inclusive za pouhých 8999 Kč! Z Prahy do Turecka se dopravíte letecky a záloha na zájezd činí pouhých 1500 Kč. Pokud se vám plán změní, máte možnost bezplatného storna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Cinar Family Suite nabízí vstupní halu s 24 hodinovou recepcí, hlavní restauraci, bar, dva venkovní bazény, dětský bazén a skluzavky u bazénu, turecké lázně, masáže, stolní tenis, šipky, živou hudbu, služby lékaře, směnárnu a wifi připojení v lobby. Hotel je ideální pro nenáročnou klientelu. Pláž je soukromá a písčitá a nachází se 2 km od hotelu. Svoz na pláž je zajištěn a lehátka a slunečníky jsou zdarma na pláži i u bazénu, osušky si můžete půjčit za poplatek. Hotel se nachází 2 km od centra města Side a 65 km od mezinárodního letiště Antalya. Užijte tuto fantastickou nabídku levné dovolené v Turecku!

dovolená Turecko
dovolená Side

Levná dovolená Turecko, Side

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

12.5.2023 – 19.5.2023

8999 Kč

obrazek 72

4* Ubytování:
Cinar Family Suite Hotel – ukázat na mapě
hodnocení 2.4 z 5

Cinar Family Suite Hotel
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Side na 8 dní v termínu 12.5.2023 – 19.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Cinar Family Suite Hotel a programem all inclusive za 8999 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Side — | další nabídky od Invia.cz