TureckoLast minute dovolená v Turecku: Alanya, 8 dní all inclusive za 10300...

Last minute dovolená v Turecku: Alanya, 8 dní all inclusive za 10300 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

V druhé polovině července můžete vyrazit na levnou týdenní dovolenou do tureckého letoviska Alanya. Cestovní agentura Invia.cz má právě teď ve své nabídce skvělý last minute zájezd na 8 dní v termínu 14.7.2023 – 21.7.2023. Za neuvěřitelnou cenu 10300 Kč si můžete užít pobyt v pohodlném 3* hotelu Ergün s programem all inclusive. Letecká doprava z Prahy je zahrnuta v ceně zájezdu!

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Turecko je zemí s bohatou historií a malebnou přírodou. Alanya se nachází na jihovýchodním pobřeží Turecka a je oblíbeným letoviskem pro turisty z celého světa. Toto město nabízí nádherné písčité pláže, které lákají k relaxaci a opalování. Navštívit můžete i historické památky, jako je hrad Alanya, který se tyčí nad městem a nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu. Milovníci adrenalinových zážitků zde mají možnost si vyzkoušet vodní sporty, jako je potápění či surfování.

Hotel Ergün je ideálním místem pro odpočinek. K dispozici jsou moderně zařízené pokoje s vlastní koupelnou a balkonem. Hotelový personál se vám bude snažit vyhovět ve všech ohledech a zajistí vám příjemný pobyt. Program all inclusive zahrnuje bohatou nabídku jídel a nápojů. Nezapomeňte si vychutnat také tureckou kuchyni a ochutnat místní speciality, které jsou bohaté na exotické chutě a vůně.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

14.7.2023 – 21.7.2023

10300 Kč

Dovolená Ergün, Turecko, Alanya,

3* Ubytování:
Ergün – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Ergün
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 14.7.2023 – 21.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Ergün a programem all inclusive za 10300 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz