TureckoLast minute dovolená v Turecku: Alanya na 10 dní s all inclusive...

Last minute dovolená v Turecku: Alanya na 10 dní s all inclusive za 12106 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Na stránkách cestovní agentury Invia.cz jsme pro vás našli tento skvělý last minute zájezd do Turecka se zítřejším odletem z Prahy. Vydejte se na dovolenou plnou překvapení a nezapomenutelných zážitků. Turecko je fascinující destinace, která nabízí skvělé možnosti pro relaxaci i poznávání. V termínu 7.7.2023 – 16.7.2023 si můžete užít za příjemnou cenu 12106 Kč 10 dní sluníčka, písečných pláží a tyrkysového moře v krásné Alanyi.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Během pobytu budete ubytováni ve 4* hotelu Sunshine, který je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Hotel nabízí komfortní pokoje a širokou škálu vybavení, včetně bazénu, wellness centra a restaurací. Díky programu all inclusive se nemusíte starat o stravování a můžete si vychutnávat skvělé turecké speciality a mezinárodní kuchyni. Turecko je známé svou pohostinností a výbornou gastronomií, takže si určitě přijdete na své.

Nezapomeňte také využít bohatého programu v Alanyi. Můžete navštívit historickou pevnost, procházet se úzkými uličkami starého města nebo se vydat na výlet po okolních památkách, jako je turecké město Side nebo antické město Aspendos. Pokud máte rádi dobrodružství, můžete zkusit rafting na řece Köprüçay nebo potápění v krásných podmořských lokalitách. Alanya je známá svými krásnými plážemi a bohatým nočním životem, takže si určitě najdete zábavu i ve večerních hodinách.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 10 dní s all inclusive

7.7.2023 – 16.7.2023

12106 Kč

last minute zájezd  Sunshine, Turecko, Alanya, Kestel

4* Ubytování:
Sunshine – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Sunshine
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 10 dní v termínu 7.7.2023 – 16.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Sunshine a programem all inclusive za 12106 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz