TureckoLast minute dovolená v Turecku: All Inclusive zájezd do Alanye letecky z...

Last minute dovolená v Turecku: All Inclusive zájezd do Alanye letecky z Brna na 8 dní za 10090 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Pokud vás láká dovolená v Turecku, můžeme vám nabídnout tuto skvělou příležitost. Na termín 14.10.2023 – 21.10.2023 si můžete zarezervovat týdenní pobyt v krásném letovisku Alanya za atraktivní cenu 10090 Kč. Tento zájezd zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Sun Vera (Ex. Fun Point) a program all inclusive. Odlet je z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya je překrásné místo pro pobyt u moře, kde se můžete těšit na mnoho zajímavostí. Můžete navštívit historickou pevnost Alanya Castle s nádherným výhledem na Středozemní moře, procházet se po rozsáhlé historické jeskyni Dim Cave s krápníkovou výzdobou nebo si užít slavné pláže, jako je například Cleopatra Beach. Milovníci adrenalinu a dobrodružství si zde mohou vyzkoušet vodní sporty, jako je potápění nebo vodní lyžování. Turecko nabízí také bohatou kuchyni, kterou můžete ochutnat zejména v tradičních restauracích. Alanya je tak skvělou destinací pro dovolenou plnou zážitků a relaxace.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

14.10.2023 – 21.10.2023

10090 Kč

Levná dovolená v hotelu Sun Vera (ex. Fun Point) - Turecko, Alanya

3* Ubytování:
Sun Vera (Ex. Fun Point) – ukázat na mapě
hodnocení 3.4 z 5 – velmi dobré

Sun Vera (Ex. Fun Point)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 14.10.2023 – 21.10.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Sun Vera (Ex. Fun Point) a programem all inclusive za 10090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz