TureckoLast minute dovolená v Turecku: Kemer, 8 dní v 5* hotelu Grand...

Last minute dovolená v Turecku: Kemer, 8 dní v 5* hotelu Grand Ring, all inclusive za 16990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás parádní zájezd do Turecka! Pokud hledáte last minute dovolenou plnou zábavy a relaxace, pak je turecké letovisko Kemer tou správnou volbou. Dovolená se koná v termínu 21.8.2023 – 28.8.2023 a pořádá ji cestovní kancelář Blue Style. Ubytování v luxusním 5* hotelu Grand Ring je zárukou komfortu a pohodlí. Program all inclusive vám umožní vychutnat si všechny poklady tohoto místa bezstarostně a za jednu cenu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kemer je oázou pohodové atmosféry a nabízí nejen nádherné pláže, ale také mnoho aktivit pro zábavu a adrenalin. Pokud jste milovník vodních radovánek, budete nadšeni z místních skluzavek, které vás z pláže zavedou přímo do azurového moře. Pro ty, kteří preferují klidnější aktivity, je zde možnost prozkoumat krásné okolní přírodní rezervace a vydat se na pěší nebo cyklistické výlety. Kemer je také známý svými příjemnými restauracemi, kde si můžete vychutnat tradiční tureckou kuchyni. Nechte se unášet vůněmi a chutěmi a objevujte nové lahůdky každý den. Pokud tedy toužíte po dovolené plné klidu, zábavy a výjimečných zážitků, není pochyb, že Kemer je ideální destinací.

dovolená Turecko
dovolená Kemer

Levná dovolená Turecko, Kemer

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

21.8.2023 – 28.8.2023

16990 Kč

Luxusní zájezd Grand Ring, Turecko, Kemer, Beldibi

5* Ubytování:
Grand Ring – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Grand Ring
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Kemer na 8 dní v termínu 21.8.2023 – 28.8.2023 s ubytováním v 5* hotelu Grand Ring a programem all inclusive za 16990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Kemer — | další nabídky od Invia.cz