TureckoLast Minute dovolená v Turecku: Pláže, historie a all inclusive za 10671...

Last Minute dovolená v Turecku: Pláže, historie a all inclusive za 10671 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Levná dovolená v Turecku za poloviční cenu? Jeden takový zájezd pro vás právě teď máme! Vydejte se v druhé polovině července na Last minute dovolenou do Turecka do malebného letoviska Side. Termín zájezdu je 14.7.2023 – 21.7.2023. Za skvělou cenu 10671 Kč získáte 8 dní ubytování ve 4* hotelu Dosi s programem all inclusive a leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Side je historické město, které se nachází na turecké Riviéře. Je známé svými nádhernými plážemi, které lákají milovníky slunce a moře z celého světa. Okouzlující staré město Side vám nabídne nejen relaxaci na pláži, ale také možnost prozkoumat bohatou historii této oblasti. Můžete navštívit historické památky, jako je antické divadlo nebo Apollónův chrám, který patří k nejznámějším památkám Turecka. Dále se můžete procházet úzkými uličkami, nakupovat v místních tržnicích a ochutnat zdejší speciality v příjemných restauracích. Side je ideálním místem pro dovolenou, která kombinuje relaxaci na pláži s poznáváním historie a kulturou Turecka.

dovolená Turecko
dovolená Side

Levná dovolená Turecko, Side

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

14.7.2023 – 21.7.2023

10671 Kč

obrazek 21

4* Ubytování:
Dosi – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Dosi
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Side na 8 dní v termínu 14.7.2023 – 21.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Dosi a programem all inclusive za 10671 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Side — | další nabídky od Invia.cz