TureckoLast minute dovolená v Turecku: Užijte si 15 dní all inclusive v...

Last minute dovolená v Turecku: Užijte si 15 dní all inclusive v Antalyi za 14990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si dva týdny levné dovolené v Turecku a objevte kouzlo tureckého letoviska Antalya. Tato půvabná přímořská oblast nabízí nejen slunné pláže, ale také bohatou historii a malebné památky.

Antalya leží na pobřeží Středozemního moře a je známá svými písečnými plážemi, které přitahují návštěvníky z celého světa. Kromě relaxace u moře můžete navštívit také historické centrum města, kde se nachází úchvatné památky jako Hadriánova brána a starobylý přístav. Pro milovníky archeologie je nedaleko Antalye město Perge s impozantními římskými ruinami.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Součástí zájezdu je ubytování ve 3* hotelu Mom’s Hotel. Tento výborně hodnocený hotel nabízí pohodlné a prostorné pokoje, výbornou kuchyni a širokou škálu zábavních aktivit. Program all inclusive vám zajistí veškeré pohodlí a vychutnáte si díky němu i rozmanité místní speciality.

Tato last minute dovolená do Turecka je k dispozici v termínu od 28.6.2023 do 12.7.2023. Odlet je z Brna a pořádá ji cestovní kancelář Čedok.

dovolená Turecko
dovolená Kemer

Levná dovolená Turecko, Kemer

last minute

letecky z Brna na 15 dní s all inclusive

28.6.2023 – 12.7.2023

14990 Kč

obrazek 130

3* Ubytování:
Mom’s Hotel – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Mom’s Hotel
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Kemer na 15 dní v termínu 28.6.2023 – 12.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Mom’s Hotel a programem all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Kemer — | další nabídky od Invia.cz