ŠpanělskoLast minute dovolená ve Španělsku: Costa del Maresme s programem all incluasive...

Last minute dovolená ve Španělsku: Costa del Maresme s programem all incluasive za 11990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Necelých 12 tisíc korun vám bude stačit na levnou dovolenou ve Španělsku. V termínu od 8.7.2023 do 15.7.2023 si můžete užít osmidenní pobyt na Costa del Maresme, přesněji v oblíbeném letovisku Blanes. Cena 11990 Kč zahrnuje tento last minute zájezd s ubytováním ve 3* hotelu Checkin Blanes (Ex. Boix Mar) včetně polopenze a letecké dopravy z Prahy. Hotel je situován pouhých 60 metrů od písečné pláže a 500 metrů od rušného centra letoviska. Díky dobře fungující rychlodráze budete mít také snadný přístup i do slavné Barcelony.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Costa del Maresme je skvělou destinací pro dovolenou. Nachází se na severovýchodě Španělska a rozprostírá se podél Středozemního moře. Oblast je známá svými nádhernými plážemi, pohostinnou atmosférou a bohatou historií. Blanes, jako jedno z přímořských letovisek, nabízí ideální kombinaci relaxace a zábavy. Můžete si užít koupání a slunění na pláži, prozkoumat malebný historický střed města nebo se vydat na výlet do nedaleké Barcelony, která je domovem slavných památek, jako je Sagrada Familia a Park Güell. Costa del Maresme je také oblíbeným cílem pro milovníky vodních sportů, jako je surfování a potápění. Všechny tyto atrakce jsou přístupné z letoviska Blanes díky dobře fungujícímu spojení rychlodráhou.

dovolená Španělsko
dovolená Costa del Maresme

Levná dovolená Španělsko, Costa del Maresme

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

8.7.2023 – 15.7.2023

11990 Kč

obrazek 26

3* Ubytování:
Checkin Blanes (Ex. Boix Mar) – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Checkin Blanes (Ex. Boix Mar)
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Costa del Maresme na 8 dní v termínu 8.7.2023 – 15.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Checkin Blanes (Ex. Boix Mar) a stavováním formou polopenze za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Costa del Maresme — | další nabídky od Invia.cz