EgyptHurghadaLast Minute: Hurghada na 7 dní do 4* hotelu s all inclusive...

Last Minute: Hurghada na 7 dní do 4* hotelu s all inclusive za 14190 Kč! Zájezd z Brna, termín 28.8. – 3.9.2023

Levná dovolená vyhledávač

Oblíbené egyptské letovisko Hurghada nezklame – a to zejména ty, kdo hledají rychlý únik od každodenní rutiny. Pokud plánujete last minute dovolenou, máme pro vás tuto nabídku. Vydejte se na týdenní zájezd do Hurghady v termínu od 28. srpna do 3. září 2023. Ubytování je zajištěno v pohodlném 4* hotelu Solymar Soma Beach s programem all inclusive, a to za atraktivních 14190 Kč. Odlet je z Ostravy. A proč byste se měli rozhodnout právě pro tuto destinaci? Hurghada nabízí vše, co si můžete přát – mini aquapark pro zábavu, nádhernou pláž pro relaxaci a širokou škálu sportovního vyžití pro aktivní odpočinek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada láká návštěvníky k nezapomenutelným zážitkům. Kromě zaslouženého odpočinku na krásných plážích a koupání v průzračných vodách, můžete vyrazit na potápěčské výpravy a objevovat fascinující podmořský život. Nechte se okouzlit korálovými útesy a pestrou paletou ryb, které tvoří podmořskou faunu tohoto regionu. Pokud máte rádi historii, neměli byste vynechat výlet do nedalekého Luxoru s jeho ohromujícími památkami jako je Údolí králů, chrám Karnak a chrám Luxor. Kromě toho vás Hurghada nadchne svou bohatou tradiční kuchyní a možností nákupů na místních trzích. Ať už jste dovolenkový relaxační typ nebo dobrodruh hledající nové zážitky, Hurghada má pro každého něco.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Ostravy na 7 dní s all inclusive

28.8.2023 – 3.9.2023

14190 Kč

Levná dovolená v hotelu Solymar Soma Beach - Egypt, Safaga, Hurghada - Dahar

4* Ubytování:
Solymar Soma Beach
hodnocení 4.7 z 5 – skvělé

Solymar Soma Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Ostravy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 7 dní v termínu 28.8.2023 – 3.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Solymar Soma Beach a programem all inclusive za 14190 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz