Kanárské ostrovyLanzaroteLast minute Lanzarote: 8 dní all inclusive ve 3* hotelu za 18990...

Last minute Lanzarote: 8 dní all inclusive ve 3* hotelu za 18990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Kanárský ostrov Lanzarote vás zve na last minute dovolenou s termínem konání od 29. srpna do 5. září 2023. Můžete se těšit na týdenní pobyt ve 3* hotelu Morromar The Home Collection v atraktivním středisku Puerto del Carmen. Tato nabídka zahrnuje program all inclusive a cena činí 18990 Kč. Hotelový komplex s apartmány ve stylu tradičních bílých domků se nachází v krásně udržované zahradě, jen 300 metrů od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum města Puerto del Carmen je vzdálené asi 3 kilometry od hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Lanzarote je ostrovem bohatým na krásnou přírodu. Je zde nádherný Národní park Timanfaya, kde můžete obdivovat fascinující sopečné formace a výbuchy způsobené geotermálními aktivitami. Pokud se zajímáte o umění, zavítejte do Muzea mezinárodního současného umění, které je umístěno v bývalém kostele v hlavním městě Arrecife. Pro rodiny s dětmi bude ideální výlet do Rancho Texas Lanzarote Park, kde se mohou setkat s exotickými zvířaty a zúčastnit se různých atrakcí a show.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Lanzarote

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Lanzarote

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

29.8.2023 – 5.9.2023

18990 Kč

Levná dovolená v hotelu Morromar The Home Collection - Kanárské ostrovy, Lanzarote, Puerto del Carmen

3* Ubytování:
Morromar The Home Collection – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Morromar The Home Collection
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Lanzarote na 8 dní v termínu 29.8.2023 – 5.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Morromar The Home Collection a programem all inclusive za 18990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Lanzarote — | další nabídky od Invia.cz