EgyptLast minute: Levná dovolená do Egypta! Z Brna do Taby za poloviční...

Last minute: Levná dovolená do Egypta! Z Brna do Taby za poloviční cenu 7590 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Za poloviční cenu můžete už zítra vyrazit letecky z Brna na levnou dovolenou do Egypta. Konkrétně do egyptského letoviska Taba, které se nachází na jižním konci Sinajského poloostrova. Termín je 22.6.2023 – 30.6.2023 a nabídka zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Time Coral Nuweiba Resort s programem all inclusive. To vše za atraktivních 7590 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Time Coral Nuweiba Resort je umístěn přímo u písčité pláže. Ta je vybavena lehátky, slunečníky a osuškami, které jsou pro návštěvníky hotelu k dispozici zdarma. Akabský záliv, na který se z hotelu naskýtá krásný výhled, poskytuje jedinečné možnosti pro potápění a šnorchlování.

Tato lákavá dovolená je pořádána renomovanou cestovní kanceláří Čedok, která je známá svou dlouholetou zkušeností v oblasti zájezdů. Pro ty, kteří touží po příjemném pobytu na pláži za výhodnou cenu, je tato nabídka dovolené do egyptského letoviska Taba skvělou příležitostí.

dovolená Egypt
dovolená Taba

Levná dovolená Egypt, Taba

last minute

letecky z Brna na 9 dní s all inclusive

22.6.2023 – 30.6.2023

7590 Kč

obrazek 118

4* Ubytování:
Time Coral Nuweiba Resort

Time Coral Nuweiba Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Taba na 9 dní v termínu 22.6.2023 – 30.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Time Coral Nuweiba Resort a programem all inclusive za 7590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Taba — | další nabídky od Invia.cz