ŘeckoRhodosLast minute! Levná dovolená na Rhodosu: 8 dní ve 4* hotelu s...

Last minute! Levná dovolená na Rhodosu: 8 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 6274 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Už zítra můžete vyrazit letecky z Prahy na levnou dovolenou do Řecka na ostrov Rhodos. Pokud hledáte na poslední chvíli last minute dovolenou, máme pro vás skvělou nabídku. Rhodos na 8 dní v termínu 20.6.2023 – 27.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu The Residence a programem all inclusive za skvělých 6274 Kč. Tento zájezd zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a nabízí pohodlné ubytování v kvalitním hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos je ostrov bohatý na kulturní a historické památky, které si můžete prohlédnout během svého pobytu. Navštivte impozantní Rhodskou akropoli, procházejte se po úzkých uličkách Středověkého města Rhodos, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, nebo navštivte Zámek Rytířů. Zároveň si můžete užívat slunné pláže, jako je Faliraki, Tsambika a Anthony Quinn Bay, které nabízejí prostor pro relaxaci či možnost si vyzkoušet různé vodní sporty.

Rhodos je ostrov, který nabízí skvělé možnosti pro dovolenou a nabízí širokou škálu atraktivit pro všechny typy cestovatelů. Jestliže hledáte levnou a zajímavou dovolenou, neváhejte a využijte tuto skvělou nabídku. Vydejte se na Rhodos a zažijte nezapomenutelné chvíle plné historie, krásných pláží a příjemného středomořského prostředí.

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

20.6.2023 – 27.6.2023

6274 Kč

obrazek 105

4* Ubytování:
The Residence

The Residence
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 8 dní v termínu 20.6.2023 – 27.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu The Residence a programem all inclusive za 6274 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz