BulharskoLast minute levná dovolená v bulharských Zlatých Píscích: Hotel Excelsior, all inclusive,...

Last minute levná dovolená v bulharských Zlatých Píscích: Hotel Excelsior, all inclusive, 8 dní za 8290 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Last minute dovolená v bulharském letovisku Zlaté Písky je ideální příležitostí pro ty, kteří chtějí strávit osm dní plných relaxace a zábavy na pobřeží Černého moře. Termín od 6.6.2023 do 13.6.2023 nabízí příjemné počasí a slunečné dny, které můžete trávit na krásné písčité pláži vzdálené pouhých 300 metrů od ubytování ve 4* hotelu Excelsior.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tento nedávno zrekonstruovaný hotel se nachází v samotném centru letoviska na hlavní promenádě. Vybavení hotelu zahrnuje vstupní halu, recepci, směnárnu, výtah, restauraci, lobby bar, pool bar a dva bazény – jeden pro dospělé a druhý oddělený malý bazén pro děti. Pokud si přejete relaxovat a užít si osvěžující koupání, můžete využít také vířivku v bazénu. Lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu jsou poskytovány zdarma. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětské hřiště, kde si mohou hrát a bavit se.

Tato last minute levná dovolená nabízí skvělé ubytování ve 4* hotelu Excelsior s programem all inclusive za atraktivní cenu 8290 Kč. Všechny tyto skvělé služby jsou přístupné letecky z Prahy. Užijte si nezapomenutelný pobyt na Zlatých Pískách a objevte krásy bulharského pobřeží.

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

6.6.2023 – 13.6.2023

8290 Kč

obrazek 78

4* Ubytování:
Excelsior – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Excelsior
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní v termínu 6.6.2023 – 13.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Excelsior a programem all inclusive za 8290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz