TureckoLast minute luxusní dovolená v Turecku v 5* hotelu Sultan of Dreams...

Last minute luxusní dovolená v Turecku v 5* hotelu Sultan of Dreams s ultra all inclusive za 10890 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělou nabídku levné luxusní dovolené v Turecku! Pokud si chcete užít relaxační týden plný slunce, moře a komfortu, přijměte naše pozvání do hotelu Sultan of Dreams. Tento pětihvězdičkový hotel v Side nabízí nejen krásné ubytování v moderních pokojích, ale také skvělou polohu přímo na pláži. Pro větší komfort hostů je nabízen program ultra all inclusive, a to za neuvěřitelných 10890 Kč na osobu včetně letenek z Prahy.

Kromě dokonalého ubytování vám bude k dispozici řada zábavy a relaxace. Hotel Sultan of Dreams má vlastní aquapark a několik bazénů. Pro děti jsou k dispozici animační programy a mini klub, takže si skvělou dovolenou užijí i ti nejmenší. A nezapomeňme na velkou zahradu s houpacími sítěmi – ideální místo například pro četbu vašeho oblíbeného románu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kromě toho se můžete vydat na výlety do okolí, například do nejbližšího města Manavgat, které je vzdálené pouhých 15 km, nebo do Antalye, kde se nachází letiště, vzdálené 80 km. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Turecku v luxusním hotelu Sultan of Dreams za skvělou cenu a neváhejte využít této last minute nabídky.

dovolená Turecko
dovolená Side

Levná dovolená Turecko, Side

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

13.5.2023 – 20.5.2023

10890 Kč

obrazek 2

5* Ubytování:
Sultan Of Dreams – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Sultan Of Dreams
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Side na 8 dní v termínu 13.5.2023 – 20.5.2023 s ubytováním v 5* hotelu Sultan Of Dreams včetně programu all inclusive za 10890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Side — | další nabídky od Invia.cz