ŘeckoThassosLast Minute Řecko: Užijte si 8 dní na Thassosu ve 3* hotelu...

Last Minute Řecko: Užijte si 8 dní na Thassosu ve 3* hotelu Four Seasons za neuvěřitelných 6990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Za poloviční cenu si můžete užít last minute dovolenou na ostrově Thassos v Řecku. Cestovní kancelář Čedok nabízí 8denní pobyt ve 3* hotelu Four Seasons s polopenzí za pouhých 6990 Kč. Hotel se nachází v příjemném a klidném prostředí poblíž hlavního města Limenas, které je vzdálené přibližně 5 km. Pláž s písčitým a oblázkovým povrchem se nachází cca 200 metrů od hotelu, avšak bez lehátek a slunečníků.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V samotném hotelu najdete restauraci, kde se budete stravovat, a také bar u bazénu, kde si můžete dopřát osvěžující nápoje. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi připojení a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Pokud se rozhodnete prozkoumat okolí, autobusová zastávka je jen 100 metrů od hotelu, a tak můžete snadno navštívit další pláže a zajímavá místa v okolí.

Tato atraktivní nabídka je skvělou příležitostí pro ty, kteří touží po cenově dostupné dovolené v Řecku a chtějí si užít relaxaci na pláži, prozkoumávat okolí a vychutnávat si teplé dny. Rezervujte si tuto last minute dovolenou a využijte jedinečného příležitosti pro nezapomenutelný pobyt na krásném ostrově Thassos.

dovolená Řecko
dovolená Thassos

Levná dovolená Řecko, Thassos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

25.5.2023 – 1.6.2023

6990 Kč

obrazek 108

3* Ubytování:
Four Seasons

Four Seasons
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Thassos na 8 dní v termínu 25.5.2023 – 1.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Four Seasons a stavováním formou polopenze za 6990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Thassos — | další nabídky od Invia.cz