ThajskoLast Minute: Thajsko, Krabi, 9 dní ve 4* hotelu s polopenzí za...

Last Minute: Thajsko, Krabi, 9 dní ve 4* hotelu s polopenzí za 18990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přemýšlíte o rychlém úniku od každodenní rutiny? Máme pro vás skvělou nabídku! Last minute dovolenou na krásném ostrově Krabi v Thajsku v termínu 23. listopadu 2023 až 1. prosince 2023. Za pouhých 18990 Kč můžete strávit 9 dní v luxusním 4* hotelu Deevana Plaza Krabi se stravováním formou polopenze. Odlet je z Prahy. Krabi je momentálně jednou z nejvyhledávanějších destinací v Thajsku. Na co se můžete těšit? Na nedotčenou tropickou přírodu, bílé pláže a průzračnou vodu Andamanského moře.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud se chystáte na dovolenou v Krabi, rozhodně si nenechte návštěvu Railay Beach, což je jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově. Tento úchvatný koutek nabízí skalnaté útesy, které se tyčí nad pláží a vytváří působivou kulisu. Můžete se také vydat na výlet do národního parku Than Bok Khorani, kde jsou k vidění krásné jeskyně, pralesy a vodopády. Pro milovníky adrenalinu je zde možnost horolezectví a kajakování. A pokud máte rádi potápění, navštivte zdejší podmořské jeskyně a útesy. V Krabi je mnoho skvělých restaurací a trhů, kde si můžete vychutnat tradiční thajskou kuchyni a zakoupit suvenýry. Vaše dovolená v Krabi bude rozhodně nezapomenutelným zážitkem!

dovolená Thajsko
dovolená Krabi

Levná dovolená Thajsko, Krabi

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s polopenzí

23.11.2023 – 1.12.2023

18990 Kč

Levná dovolená v hotelu - Deevana Plaza Krabi
Thajsko, Krabi, Ao Nang

4* Ubytování:
Deevana Plaza Krabi – ukázat na mapě

Deevana Plaza Krabi
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Thajsko, Krabi na 9 dní v termínu 23.11.2023 – 1.12.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Deevana Plaza Krabi a stavováním formou polopenze za 18990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Thajsko


— last minute dovolená Thajsko, Krabi — | další nabídky od Invia.cz