EgyptLast Minute: Týdenní 5* dovolená v Egyptě v Marsa Alam včetně all...

Last Minute: Týdenní 5* dovolená v Egyptě v Marsa Alam včetně all inclusive za 13890 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás na luxusní 5* dovolenou do nádherného letoviska Marsa Alam v Egyptě, která se koná v termínu 5. až 12.9.2023 a právě teď ji pořídíte se slevou 37% za parádní cenu 13890 Kč. Těšit se můžete na 8 dní relaxace, zábavy a poznávání krás této exotické lokality. Ubytováni budete v prestižním 5* hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib, který se nachází přímo v přístavu Port Ghalib. Součástí zájezdu je program all inclusive a letecká doprava z Prahy. Na pláži, která je od hotelové recepce vzdálena jen 300 metrů, můžete nejen relaxovat na lehátkách a pod slunečníky, ale také se ponořit do fascinujícího světa korálového útesu, který je ideálním místem pro šnorchlování.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Marsa Alam je město ležící na pobřeží Rudého moře. Je známé svou nádhernou podmořskou faunou a flórou. Pro milovníky potápění je rájem – zdejší vody jsou plné úchvatných korálových útesů a různorodých druhů mořských živočichů. Město samotné nabízí také mnoho zajímavých aktivit. Můžete navštívit tradiční trhy s místními suvenýry, ochutnat lahodné egyptské speciality v místních restauracích nebo se vydat na výlet do nedaleké pouště či do národního parku Wadi el-Gemal, kde můžete obdivovat unikátní pouštní krajinu a zvířata žijící v této oblasti.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

5.9.2023 – 12.9.2023

13890 Kč

Levná dovolená v hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib - Egypt, Marsa Alam, Port Ghalib

5* Ubytování:
Radisson Individuals Marina Port Ghalib – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Radisson Individuals Marina Port Ghalib
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 8 dní v termínu 5.9.2023 – 12.9.2023 s ubytováním v 5* hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib a programem all inclusive za 13890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz