ŘeckoKorfuLast minute: Užijte si 7 dní na malebném ostrově Korfu s all...

Last minute: Užijte si 7 dní na malebném ostrově Korfu s all inclusive za 12990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Hledáte levnou dovolenou na konec září? Máme pro vás skvělou nabídku last minute dovolené na ostrově Korfu v Řecku. Termín zájezdu je od 24. do 30. září 2023. Za pouhých 12990 Kč si můžete užít 7 dní v přátelském rodinném hotelu Alkionis. Tento hotel se nachází v centru malebného letoviska Moraitika a nabízí komfortní ubytování s programem all inclusive. Před hotelem je zastávka autobusu, což usnadní vaše výlety po ostrově. Písčitá plážá s oblázky, kde si můžete užít krásné dny u moře, je v dosahu 300 metrů. Na dovolenou odletíte z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Řecko je zemí s bohatou historií a malebnou krajinou. Korfu, známý též jako Kerkyra, patří mezi jedny z nejkrásnějších řeckých ostrovů. Během pobytu můžete navštívit starobylé památky, jako je Achilleion, bývalý palác rakouské císařovny Alžběty, či starověké město Kerkira s jeho úzkými uličkami a pevností. Dopřát si můžete také výlet lodí k bílým útesům Sidari nebo prozkoumat tradiční řecké vesnice v horách. Korfu je rovněž známý pro svou bohatou gastronomickou nabídku, kterou můžete ochutnat v místních tavernách. Září je ideálním měsícem na cestování, protože teploty jsou stále příjemné a turistické atrakce nejsou tak přeplněné jako v letních měsících. Nezmeškejte tuto skvělou příležitost prozkoumat krásy Korfu za výhodnou cenu!

dovolená Řecko
dovolená Korfu

Levná dovolená Řecko, Korfu

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

24.9.2023 – 30.9.2023

12990 Kč

Levná dovolená v hotelu Alkionis - Řecko, Korfu, Moraitika

3* Ubytování:
Alkionis – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Alkionis
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Korfu na 7 dní v termínu 24.9.2023 – 30.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Alkionis a programem all inclusive za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Korfu — | další nabídky od Invia.cz