EgyptLast minute zájezd do Egypta: Hurghada na 7 dní za 7990 Kč!...

Last minute zájezd do Egypta: Hurghada na 7 dní za 7990 Kč! Skvělá nabídka pro dovolenou v říjnu.

Levná dovolená vyhledávač

Zdá se, že letošnímu létu definitvně odzvonilo! Pokud se vám ale stýská po teplu a slunci, vyražte koncem října na last minute dovolenou do Egypta. Konkrétně do oblíbené destinace Hurghada, kde vás čeká týden plný zážitků. Termín 30.10.2023 – 5.11.2023 nabízí právě teď pobyt v pohodlném 3* hotelu Dexon Roma s programem all inclusive a leteckou dopravou z Prahy za atraktivních 7990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou. Můžete se vydat na potápěčské výlety a obdivovat úchvatné korálové útesy Rudého moře. Kromě toho zde naleznete také zajímavé historické památky, jako je například Klášter svatého Pavla. Milovníci gastronomie mohou ochutnat tradiční arabskou kuchyni v místních restauracích. Pro fanoušky přírody a dobrodružství je Hurghada vstupní branou do pouště, kde je možné podniknout fascinující výlety na koních či na čtyřkolkách. V této egyptské destinaci je zkrátka co objevovat.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

30.10.2023 – 5.11.2023

7990 Kč

Levný zájezd do hotelu Dexon Roma - Egypt, Hurghada

3* Ubytování:
Dexon Roma
hodnocení 2.1 z 5

Dexon Roma
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 7 dní v termínu 30.10.2023 – 5.11.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Dexon Roma a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz