Dovolená v ExoticeLast minute zájezd do Thajska na 13 dní s ubytováním ve 3*...

Last minute zájezd do Thajska na 13 dní s ubytováním ve 3* hotelu se snídaní za 27890 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás atraktivní 13 denní last minute zájezd do Thajska do oblíbeného letoviska Pattaya s termínem pobytu 29. – 12. března 2024. Ubytováni budete v příjemném 3* hotelu Pattaya Garden se snídaní. Odlet je z Vídně. Cena zájezdu činí 27890 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pattaya je známá svým živým nočním životem a krásnými plážemi. Město nabízí široké množství atrakcí pro každého cestovatele. Nezapomeňte navštívit Svatyni pravdy, ohromující dřevěnou stavbu plnou vyřezávaných soch z teakového dřeva, která je symbolem filozofického dědictví regionu. Tropické zahrady Nong Nooch jsou dalším místem, které stojí za návštěvu a kde můžete obdivovat pestrobarevné květiny a exotické rostliny. Pro milovníky dobrodružství je zde atrakce Flight of the Gibbon, kde můžete prozkoumat deštný prales z pohledu lanové dráhy. Pokud máte rádi kulturu a historii, nevynechejte budhistický chrám Wat Phra Yai s obrovskou sochou Buddhy, která dominuje okolní krajině. Pattaya také nabízí několik vodních parků a akvárií, které jsou vhodné pro rodinnou zábavu.

Thajsko, Pattaya - 3* hotel Pattaya Garden

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.