Dovolená u mořeLast minute zájezd na Kapverdské ostrovy se slevou 61% za super cenu...

Last minute zájezd na Kapverdské ostrovy se slevou 61% za super cenu 14990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám skvělý tip na levnou dovolenou na Kapverdách, konkrétně na malebném ostrově Sal. Nabídka s termínem pobytu 29. února – 8. března 2024 zahrnuje 9denní pobyt s ubytováním ve 4* hotelu Sal Vila Verde, který se pyšní vynikajícím servisem a komfortem. Cena řiní pouhých 14990 Kč a zahrnuje úžasnou slevu 61%. Pořadatelem je cestovní kancelář Blue Style a místem odletu Praha.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kapverdský ostrov Sal je pravým rájem pro milovníky pláží, vodních sportů a relaxace. Největší atrakcí je bezesporu nádherná pláž Santa Maria s jemným bílým pískem a tyrkysově modrým mořem, která láká ke šnorchlování, windsurfingu a potápění. Navštívit můžete také solné doly Pedra de Lume, které jsou umístěny v kráteru vyhaslého vulkánu a nabízejí jedinečnou příležitost k plavání ve vodách s vysokým obsahem soli. Pro milovníky historie bude zajímavým cílem město Espargos s jeho autentickou kapverdskou atmosférou a trhy. Ostrov Sal je také známý svými vynikajícími podmínkami pro kitesurfing, což ocení zejména adrenalinoví sportovci.

Kapverdy, ostrov Sal - 4* hotel Sal Vila Verde

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.