ŘeckoLefkadaLast minute zájezd na Lefkadu: 8 dní v hotelu Studia Kostas za...

Last minute zájezd na Lefkadu: 8 dní v hotelu Studia Kostas za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Cestovní kancelář Blue Style má pro vás právě teď skvělý zájezd na řecký ostrov Lefkada, kde můžete strávit za neuvěřitelnou cenu 7990 Kč v termínu 13.7.2023 – 20.7.2023 týden levné dovolené s ubytováním v hotelu Studia Kostas, který se nachází v centru živého městečka a nedaleko od pláže.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Lefkada se nachází na západním pobřeží Řecka a je známý svou malebnou krajinou a nádhernými plážemi. Během pobytu vás čeká relaxace na nekonečných plážích s tyrkysově modrou vodou. Milovníci vodních sportů si mohou vyzkoušet windsurfing, kitesurfing nebo se vydat na příjemnou plavbu okolo ostrova. Příjemné teploty a bohatá nabídka tradiční řecké kuchyně zajistí, že si dovolenou na Lefkadě užijete naplno.

Hotel Studia Kostas v centru městečka vám poskytne skvělé ubytování. Budete mít pohodlný přístup k pláži i k místním obchůdkům a restauracím. Lefkada je také ideálním výchozím bodem pro poznávání okolních ostrovů, jako je Kefalonie či Ithaka.

dovolená Řecko
dovolená Lefkada

Levná dovolená Řecko, Lefkada

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

13.7.2023 – 20.7.2023

7990 Kč

Dovolená, Studia Kostas, Řecko, Lefkada

Ubytování:
Studia Kostas
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Studia Kostas
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Lefkada na 8 dní v termínu 13.7.2023 – 20.7.2023 s ubytováním v hotelu Studia Kostas za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Lefkada — | další nabídky od Invia.cz