Spojené arabské emirátyLetecký zájezd do Emirátů na týden do 5* hotelu se snídaní za...

Letecký zájezd do Emirátů na týden do 5* hotelu se snídaní za 15690 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Spojené arabské emiráty, Al Marjan Islands na 7 dní v termínu 19.1.2023 – 25.1.2023 s ubytováním v 5* hotelu DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island včetně snídaně za 15690 Kč. Letecky z Prahy.

dovolená Spojené arabské emiráty
od Invia.cz

Levná dovolená
Spojené arabské emiráty, Al Marjan Islands

letecky na 7 dní

19.1.2023 – 25.1.2023

15690 Kč

Spojené arabské emiráty, Al Marjan Islands, DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

5* Ubytování:
DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island
hodnocení 4,2 z 5 – výborné

další termíny
DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Popis
Kvalitní služby za skvělou cenu, přímo na pláži, vhodný pro všechny věkové kategorie!
Rychlý přehled
5 bazénů, 2 dětské bazény a malý vodní park s pirátskou lodí možnost příplatku na ALL INCLUSIVE ICE Land Water Park v blízkosti přímý vstup na pobřežní promenádu Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
Ras Al Khaimah – Al Marjan Island cca 65 minut od letiště v Dubaji přímo u privátní písečné pláže nedaleko golfového hřiště Al Hamra Golf Club
Poloha
Ras Al Khaimah, luxusní resort otevřený začátkem roku 2014 leží přímo u 600 m dlouhé nádherné písečné pláže na uměle vybudovaném ostrově Al Marjan, s pozvolným vstupem do moře. Nedaleko se nachází také mistrovské 18ti jamkové golfové hřiště Al Hamra, leží cca 5 minut jízdy od menšího nákupního centra Al Hamra Mall a cca 5 minut jízdy od vodního parku ICE Land s nejvyšší vodní skluzavkou na světě. Vzdálenost od letiště v Dubaji cca 65 minut jízdy, od centra Ras Al Khaimah cca 25 minut jízdy.
Vybavení resortu
rozlehlý resort se skládá z hlavní budovy a přilehlých vil, ve kterých najdete 723 hotelových pokojů a suite. V květnu 2016 byla otevřena nová část The Bay Club. Klimatizace, 13 restaurací a barů, 7 venkovních vyhřívaných bazénů a vnitřní bazén pouze pro dámy, SPA centrum, fitness, vodní sporty, šlapací kola, parasailing, vodní lyže, wake-boarding, kajaky, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, billiard, boutique, nově zrekonstruovaný dětský klub, venkovní dětské hřiště a aquapark Pirate Boat s vodními skluzavkami, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Pool view pokoj – klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 1 dítěte.
Pojmenování zařízení 1
Pool view pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 1 dítěte
Popis zařízení 1
Pool view pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 1 dítěte
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE – vše formou bufetu.
Náš názor
Kvalitní služby za skvělou cenu, přímo na pláži, vhodný pro všechny věkové kategorie!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů.
Odkaz na WWW
https://www.hilton.com/en/hotels/rktmidi-doubletree-resort-and-spa-marjan-island/
www odkaz popis 1
Double Tree by Hilton Resort & Spa Marjan Island
Informace pro prodejce
Klienti mohou nově využívat všechna zařízení Bay Club, která dříve sloužila výhradně klientům ubytovaným v části Bay Club. Jedná se o: *nejlepší restaurace v Ras Al Khaimah – Meze a Sanchaya *dalších 200 m bílé písečné pláže *infinity pool s whirlpoolem *vnitřní bazén s whirlpoolem, saunu a páru
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Dubai – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky/anglicky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


26.1.2023 – 1.2.2023 letecky z Prahy na 7 dní se snídaní za 15690 CZK
— Spojené arabské emiráty, Al Marjan Islands, DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island — | další nabídky od Dovolena.cz