ŘeckoKorfuLetní dovolená na Korfu s Blue Style: All inclusive pobyt ve 3*...

Letní dovolená na Korfu s Blue Style: All inclusive pobyt ve 3* hotelu s výhledem na moře a slevou 41%

Levná dovolená vyhledávač

Pokud plánujete letní dovolenou na Korfu, nabídka cestovní kanceláře Blue Style by mohla být to pravé pro vás. First minute dovolená na řeckém ostrově Korfu nabízí 8 dní v prázdninovém termínu 24.7.2023 – 31.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Corfu Belvedere a programem all inclusive za 15990 Kč. Tato cena zahrnuje leteckou dopravu z Brna a slevu 41%.

Hotel se nachází v klidném letovisku Agios Ioannis Peristeron, poblíž písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Pláž je oddělena místní komunikací a cesta na ni je strmější. Na pláži najdete také molo a zdarma jsou k dispozici lehátka a slunečníky.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kromě pobytu na pláži si můžete užívat i bazén v hotelu a večerní zábavní program. V restauraci pak máte k dispozici široký výběr jídel v rámci all inclusive programu. Hotel Corfu Belvedere nabízí přátelskou atmosféru a krásný výhled na moře. Pokud hledáte klidnou dovolenou v příjemné atmosféře, může být tato nabídka to pravé pro vás.

dovolená Řecko
dovolená Korfu

Levná dovolená Řecko, Korfu

first minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

24.7.2023 – 31.7.2023

15990 Kč

obrazek 65

3* Ubytování:
Corfu Belvedere – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Corfu Belvedere
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
first minute
pobytový

Tato nabídka (first minute dovolená Řecko, Korfu na 8 dní v termínu 24.7.2023 – 31.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Corfu Belvedere a programem all inclusive za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— first minute dovolená Řecko, Korfu — | další nabídky od Invia.cz