ŘeckoRhodosLetní dovolená na Rhodosu: Ubytujte se v hotelu u pláže a užijte...

Letní dovolená na Rhodosu: Ubytujte se v hotelu u pláže a užijte si místní taverny za 13990 Kč na 12 dní

Levná dovolená vyhledávač

Letní dovolená na řeckém ostrově Rhodos se rozhodně řadí mezi oblíbené cíle mnoha turistů. Pokud plánujete dovolenou na Rhodosu v termínu 21.6.2023 – 2.7.2023, můžete si zarezervovat 12 denní pobyt v hotelu Butterfly Studios za 13990 Kč. Odlet je z Prahy a během necelých 3 hodin si můžete užívat svoji levnou dovolenou na tomto kouzelném ostrově.

Proč právě Rhodos a proč právě hotel Butterfly Studios? Rhodos nabízí skvělou polohu, klidné místo a místní taverny na dosah. Hotel Butterfly Studios je ideální pro nenáročnou klientelu a nabízí recepci, restauraci, bar a bazén s částí pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu mají hoteloví hosté k dispozici zdarma.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Co se týká polohy hotelu, centrum města Faliraki je vzdálené přibližně 400 metrů a nacházejí se zde nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny. Centrum města Rhodos je vzdálené cca 14 km, autobusová zastávka směrem k Rhodosu je umístěna cca 100 metrů od hotelu. Letiště Rhodos je vzdálené přibližně 18 km.

Přibližně 450 metrů od hotelu se nachází písčito-oblázková pláž s možností zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek. Rhodos skvělým místem pro dovolenou plnou relaxace a pobytu v příjemném prostředí. Tak neváhejte a rezervujte si zde sdvůj letní pobyt.

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

last minute

letecky z Prahy na 12 dní

21.6.2023 – 2.7.2023

13990 Kč

obrazek 37

Ubytování:
Butterfly Studios – ukázat na mapě
hodnocení 3.1 z 5 – velmi dobré

Butterfly Studios
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 12 dní v termínu 21.6.2023 – 2.7.2023 s ubytováním v hotelu Butterfly Studios za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz