BulharskoLetní dovolená v Bulharsku: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu za...

Letní dovolená v Bulharsku: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu za 14990 Kč! Letecky z Brna.

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás parádní letecký zájezd do Bulharska! Vydejte se na nezapomenutelnou last minute dovolenou do letoviska Sv. Konstantin, a to v termínu od 1.8.2023 do 8.8.2023. Celý zájezd pořídíte za skvělou cenu 14990 Kč, která zahrnuje kompletní služby pořádající cestovní kanceláře včetně ubytování ve 4* hotelu Marina Sunny Day s programem all inclusive a letecké dopravy z Brna. Hotel byl nedávno zrekonstruován a nachází se v klidné lokalitě, přímo u pláže, která je oceněna modrou vlajkou. Hostům je k dispozici venkovní fitness a wellness.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Bulharsko je zajímavou destinací s bohatou historií a krásnou přírodou. Sv. Konstantin je oblíbenou oblastí, která nabízí návštěvníkům krásné pláže, malebné zátoky a křišťálově čisté moře. Okolí láká k procházkám a výletům do nedotčeného přírodního prostředí. Navštívit můžete také historické památky, jako je klášter Sv. Konstantina a Heleny nebo archeologické naleziště starověkého města Nesebar. Bulharská kuchyně je bohatá a můžete si tak vychutnat tradiční pokrmy v místních restauracích a tavernách.

Využijte tuto skvělou příležitost a užijte si svou dovolenou na bulharském pobřeží. Hotel Marina Sunny Day vám poskytne pohodlné ubytování, příjemné wellness služby a možnost využít venkovní fitness. Program all inclusive zahrnuje bohatou nabídku jídel a nápojů. Neotálejte a zarezervujte si svou dovolenou do Bulharska ještě dnes!

dovolená Bulharsko
dovolená Sv. Konstantin

Levná dovolená Bulharsko, Sv. Konstantin

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

1.8.2023 – 8.8.2023

14990 Kč

Dovolená Marina Sunny Day, Bulharsko, Varna, Sv. Konstantin & Helena

4* Ubytování:
Marina Sunny Day – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Marina Sunny Day
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Sv. Konstantin na 8 dní v termínu 1.8.2023 – 8.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Marina Sunny Day a programem all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Sv. Konstantin — | další nabídky od Invia.cz