TuniskoLetní dovolená v Tunisku za skvělou cenu! Ubytujte se v hotelu s...

Letní dovolená v Tunisku za skvělou cenu! Ubytujte se v hotelu s největším bazénem v okolí

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte téměř letní dovolenou, která spojuje koupání, slunění a pohodový relax, určitě byste měli zvážit pobyt v letovisku Port el Kantaoui v Tunisku. Konkrétně můžeme doporučit pro červnový termín 7.6.2023 – 17.6.2023 hotel Palmyra Aquapark Kantaoui, který nabízí program all inclusive a nachází se v druhé linii hotelů, 400 metrů od pláže s pozvolným vstupem do moře. V rámci ubytování můžete využít standardní pokoje s klimatizací, balkónem nebo terasou a možností přistýlek.

Hotel Palmyra Aquapark Kantaoui je oblíbený resort s jedním z největších hotelových bazénů v Tunisku. Tento bazén nabízí tobogány, skluzavky a brouzdaliště. Hotel je složený z hlavní budovy a areálu dalších budov a lze jej doporučit klientům všech věkových kategorií. K dispozici je také několik restaurací, barů a obchod se suvenýry.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud se rozhodnete pro dovolenou v Tunisku, budete moci využít výhodné polohy hotelu. Nachází se totiž pouhé 2 kilometry od jachtařského přístavu Port El Kantaoui a 9 kilometrů od centra Sousse. Letiště v Monastiru a letiště Enfidha jsou vzdáleny 25 kilometrů od hotelu. Wi-Fi připojení na recepci a na terase je zdarma, stejně jako slunečníky a lehátka na pláži.

dovolená Tunisko
od Invia.cz

Levná dovolená Tunisko, Port el Kantaoui

letecky na 11 dní s all inclusive

7.6.2023 – 17.6.2023

11890 Kč

obrazek 11

3* Ubytování:
Palmyra Aquapark Kantaoui
hodnocení 3,3 z 5 – velmi dobré

další termíny
Palmyra Aquapark Kantaoui

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Tunisko, Port el Kantaoui na 11 dní s all inclusive za 11890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Tunisko, Port el Kantaoui, Palmyra Aquapark Kantaoui — | další nabídky od Dovolena.cz