BulharskoLéto v Bulharsku: Zlaté Písky s First minute dovolenou na 11 dní...

Léto v Bulharsku: Zlaté Písky s First minute dovolenou na 11 dní za 14790 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přemýšlíte, kam byste mohli vyrazit na letošní letní dovolenou? Pokud toužíte po slunci, moři a písečných plážích, Bulharsko je skvělou volbou. A co kdybychom vám řekli, že můžete mít všechno tohle za bezkonkurenční cenu? V nabídce Invia.cz je právě teď first minute dovolená v letovisku Zlaté Písky, které se nachází jen pár kilometrů severně od Varny na severovýchodním pobřeží Bulharska. 11 dní s polopenzí v 3* hotelu Ljuljak pořídíte už za za 14790 Kč. To zahrnuje termín od 21.6.2023 do 1.7.2023 a letenky z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Ljuljak je moderní hotel s příjemnou atmosférou, který se nachází v klidné oblasti, jen kousek od písečné pláže a nedaleko centra. Ubytování je v prostorných pokojích s koupelnou, balkonem a klimatizací. V hotelu je k dispozici bazén s lehátky a slunečníky, bar u bazénu a dětské hřiště.

Zlaté Písky nabízí kromě krásných pláží i mnoho aktivit, jako jsou vodní sporty, procházky po pobřeží, večerní zábava a mnoho dalšího. Varnu, druhé největší město Bulharska, můžete také snadno navštívit a ochutnat místní speciality ve zdejších restauracích.

Využijte této skvělé nabídky. Rezervujte si svou dovolenou v Bulharsku již dnes a užijte si léto plné slunce, zábavy a relaxace!

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

first minute

letecky z Prahy na 11 dní s polopenzí

21.6.2023 – 1.7.2023

14790 Kč

Bulharsko, Zlaté Písky, Ljuljak

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

3* Ubytování:
Ljuljak – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Ljuljak
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
first minute
pobytový

Tato nabídka (first minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 11 dní v termínu 21.6.2023 – 1.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Ljuljak a stavováním formou polopenze za 14790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— first minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz