EgyptLevná 5* dovolená v Hurghadě na 8 dní s all inclusive za...

Levná 5* dovolená v Hurghadě na 8 dní s all inclusive za 11290 Kč

Levná dovolená vyhledávač

S parádní slevou 52 % můžete právě teď zakoupit u cestovní agentury Invia.cz parádní last minute letecký zájezd do Egypta, konkrétně do oblíbeného letoviska Hurghada. Nabídka platí pro týdenní pobyt v termínu 6 – 13.3.2024 s ubytováním v luxusním 5* hotelu Gravity Hotel & Aqua Park Hurghada a kromě ubytování zahrnuje program all inclusive a leteckou dopravu z Prahy. Cena činí 11290 Kč. Jde o skvělou příležitost pro každého, kdo hledá kvalitu za bezkonkurenční cenu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je rájem pro milovníky potápění, vodních sportů a radovánek na pláži. Město a jeho okolí nabízí nesčetné možnosti pro objevování podmořského života, a to díky korálovým útesům, které jsou snadno přístupné přímo z pláže. Kromě toho je Hurghada také skvělým výchozím bodem pro výlety k okolním památkám, jako jsou například ty v Luxoru nebo v Údolí králů. Ať už si chcete užít relax na pláži, prozkoumat podmořský svět nebo si vyzkoušet adrenalinové vodní sporty, Hurghada vám to vše nabízí.

Levná dovolená v hotelu Gravity Hotel & Aqua Park Hurghada - Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 6.3.2024 – 13.3.2024 s ubytováním v 5* hotelu Gravity Hotel & Aqua Park Hurghada včetně programu all inclusive za 11290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz