ŘeckoKrétaLevná 5* dovolená v Řecku na Krétě včetně all inclusive za 14990...

Levná 5* dovolená v Řecku na Krétě včetně all inclusive za 14990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si začátkem června levnou luxusní dovolenou v Řecku na ostrově Kréta. Týdenní pobyt v termínu od 2. do 9. června 2024 s ubytováním v 5* hotelu Hydramis Palace Beach Resort je ideální volbou pro ty, kdo hledají komfort a kvalitu. Tento populární prázdninový resort se pyšní výhodnou polohou přímo u písečné pláže a all inclusive dovolenou tu můžete strávit už za 14990 Kč. Hotel nabízí i ubytování v pokojích s vlastním bazénem. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Největší řecký ostrov Kréta láká na historii, přírodu a kulinářství. Mezi nejzajímavější místa patří archeologické lokality jako například Knóssos, který je spojován s legendami o Mínóovi a Mínotaurovi. Pro milovníky přírody bude nezapomenutelným zážitkem návštěva  soutěsky Samaria, jedné z nejdelších soutěsek v Evropě. Nenechte si ujít ani malebné městečko Chania s jeho benátským přístavem a úzkými uličkami plnými obchodů. Gastronomické zážitky na Krétě jsou také skvělé, ochutnejte tradiční čerstvé mořské plody a místní speciality jako je musaka nebo tzatziki. Dovolená na Krétě nabízí skvělou kombinaci relaxace na pláži a poznávání bohaté kultury a historie tohoto fascinujícího ostrova.

Levná dovolená v hotelu Hydramis Palace Beach Resort - Řecko, Kréta, Kavros

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 2.6.2024 – 9.6.2024 s ubytováním v 5* hotelu Hydramis Palace Beach Resort a programem all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz