TureckoLevná 5* dovolená v tureckém letovisku Side na 7 dní s all...

Levná 5* dovolená v tureckém letovisku Side na 7 dní s all inclusive za 15290 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Levnou dovolenou v Turecku s parádní slevou 36% pořídíte právě teď na portálu cestovní agentury Invia.cz pro termín 28.5.2024 – 3.6.2024. Za skvělou cenu 15290 Kč získáte týdenní pobyt v letovisku Side s ubytováním v luxusním 5* hotelu Calido Maris a stravováním formou all inclusive. V ceně zájezdu je i letecký transfer z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Side je fascinující město s bohatou historií a překrásnými plážemi, které se nachází na jihovýchodním pobřeží Turecka. Město je známé svými historickými památkami jako je Apollónův chrám nebo velký římský amfiteátr, kde se i dnes konají kulturní akce. Pro milovníky historie bude nezbytností návštěva zdejšího muzea, které se nachází přímo v prostorách bývalých římských lázních. Turisté mohou také obdivovat nedaleké vodopády Manavgat nebo zavítat na oblastní trhy, které nabízejí široký výběr místních suvenýrů, koření a textilu. Pro aktivní odpočinek nabízí město Side řadu vodních sportů, včetně potápění a windsurfingu. Ubytování v hotelu Calido Maris s all inclusive službami vám poskytne dokonalý zážitek z dovolené, na které si určitě i vy najdete to své.

Levná dovolená v 5* hotelu Calido Maris - Turecko, Side, Cengerkoy

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Side na 7 dní v termínu 28.5.2024 – 3.6.2024 s ubytováním v 5* hotelu Calido Maris včetně programu all inclusive za 15290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Turecku
» Důležité kontakty v Turecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Turecku
» Fauna v Turecku
» Flora v Turecku
» Doprava v Turecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Turecku
» Turecko – last minute
» Turecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Turecku

— last minute dovolená Turecko, Side — | další nabídky od Invia.cz