Srí LankaLevná all inclusive dovolená na Srí Lance na 9 dní s all...

Levná all inclusive dovolená na Srí Lance na 9 dní s all inclusive za 23990 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Tato last minute dovolená na Srí Lance nabízí jedinečnou příležitost poznat tento exotický ostrov plný přírodních krás a kulturního dědictví. Nabídka zahrnuje 9denní pobyt v termínu od 19.3.2024 do 27.3.2024 ve 3* hotelu Mermaid & Club, který se se nachází v malé rybářské vesničce, asi 4 km od centra Kalutary. Zájezd s programem all inclusive je právě teď dostupný za parádní cenu 23990 Kč. Hotel je ideálním výchozím bodem pro návštěvu místních atrakcí a kultury. Odlet je z Prahy a zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Město Kalutara se nachází na západním pobřeží Srí Lanky a je známé svou impozantní buddhistickou stúpou Gangatilaka Vihara, která je jednou z mála na světě, do níž je možné vstoupit a obdivovat její vnitřní malby. Návštěvníci by neměli vynechat ani nádherný zámek Richmond Castle z dob koloniální éry, obklopený rozlehlými zahradami, které jsou přístupné veřejnosti. Pro milovníky přírody je tu Kalutara Bodhiya, jeden z nejposvátnějších bodhiových stromů na Srí Lance, který se nachází v blízkosti hlavního města. Dovolená na Srí Lance nabízí i širokou škálu plážových aktivit – od slunění a plavání v teplých vodách Indického oceánu až po vodní sporty jako je například potápění nebo šnorchlování v korálových útesech. Kalutara a okolí je také skvělým místem pro poznávání místní kuchyně, plné exotických chutí a aromat. Nezapomeňte vyzkoušet tradiční srílanské curry, které je známé svou pikantností a bohatou chutí.

Levná dovolená ve 3* hotelu  Mermaid & Club - Srí Lanka, Kalutara

Tato nabídka (last minute dovolená Srí Lanka, Kalutara na 9 dní v termínu 19.3.2024 – 27.3.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Mermaid & Club a programem all inclusive za 23990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Srí Lanka
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Srí Lance
» Důležité kontakty na Srí Lance
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Srí Lance
» Fauna na Srí Lance
» Flora na Srí Lance
» Doprava na Srí Lance
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Srí Lance
» Srí Lanka – last minute
» Srí Lanka – first minute
» Hodnocení hotelů na Srí Lance

— last minute dovolená Srí Lanka, Kalutara — | další nabídky od Invia.cz