ItálieKalábrieLevná all inclusive dovolená v italské Kalábrii: Rezort Futura La Praya za...

Levná all inclusive dovolená v italské Kalábrii: Rezort Futura La Praya za 12990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý tip na levnou dovolenou v italské Kalábrii. V termínu od 8.6.2023 do 15.6.2023 si můžete užít 8denní pobyt v rezortu Futura La Praya za pouhých 12990 Kč. Rezort se nachází na tyrhénském pobřeží Kalábrie poblíž malebného městečka Pizzo Calabro a je vzdálený pouhých 15 km od letiště v Lamezia Terme. Soukromá pláž s bílým pískem a jemným štěrkem se od rezortu nachází pouhých 450 metrů a nabízí bezplatný plážový servis.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Vybavení rezortu Futura La Praya Resort je skvělé. Můžete se těšit na bazény, včetně bazénu typu laguna a bazénu s hydromasáží, které vám přinesou osvěžení a relaxaci. K dispozici je také hlavní restaurace, restaurace na pláži (s nutností rezervace), bar u bazénu a Wi-Fi ve společných prostorech. Rezort také nabízí další vybavení, jako je amfiteátr a obchodní arkáda.

Tuto skvělou dovolenou v Itálii s programem all inclusive pořádá renomovaná cestovní kancelář Čedok. Užijte si relaxaci na pláži, pohodlné ubytování ve 4* hotelu a bohatý program v rezortu Futura La Praya Resort. Zajistěte si svou last minute dovolenou ještě dnes!

dovolená Itálie
dovolená Kalábrie

Levná dovolená Itálie, Kalábrie

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

8.6.2023 – 15.6.2023

12990 Kč

obrazek 69

4* Ubytování:
Futura La Praya Resort

Futura La Praya Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Kalábrie na 8 dní v termínu 8.6.2023 – 15.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Futura La Praya Resort a programem all inclusive za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie


— last minute dovolená Itálie, Kalábrie — | další nabídky od Invia.cz