TureckoLevná all inclusive dovolená v Turecku letecky z Brna jen za 7990...

Levná all inclusive dovolená v Turecku letecky z Brna jen za 7990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Už za čtyři dny se můžete vydat s cestovní kanceláří Čedok na levnou dovolenou do Turecka, kde vás čeká týdenní pobyt v letovisku Kemer. Součástí zájezdu, který se koná v termínu 31.5 – 7.6.2024, je  ubytováni ve 4* hotelu Monk Resort s programem all inclusive. Cena činí skvělých 7990 Kč. Odlet je z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kemer je malebné přímořské letovisko na Turecké riviéře s nádhernými plážemi a křišťálově čistým mořem. Město je obklopeno majestátními horami Taurus, které nabízejí krásné výhledy a mnoho možností pro pěší turistiku. Navštívit můžete také přístav Kemer Marina, kde jsou k vidění luxusní jachty a kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody v místních restauracích. Milovníci historie by neměli vynechat návštěvu antických měst Phaselis a Olympos, která se nacházejí nedaleko letoviska Kemer. Pro rodiny s dětmi pak bude ideální výlet do nedalekého aquaparku, který nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. V Kemeru najdete také mnoho barů a klubů, v nichž můžete se můžete bavit a tančit až do rána.

Levná dovolená v hotelu Monk Resort - Turecko, Kemer

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Kemer na 8 dní v termínu 31.5.2024 – 7.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Monk Resort a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Turecku
» Důležité kontakty v Turecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Turecku
» Fauna v Turecku
» Flora v Turecku
» Doprava v Turecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Turecku
» Turecko – last minute
» Turecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Turecku

— last minute dovolená Turecko, Kemer — | další nabídky od Invia.cz