ŘeckoRhodosLevná deovolená na Rhodu: 12 dní all inclusive ve 3* hotelu letecky...

Levná deovolená na Rhodu: 12 dní all inclusive ve 3* hotelu letecky z Prahy za 12980 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám zajímavý tip na levný zájezd do Řecka na ostrov Rhodos. Máme pro vás skvělou nabídku 12denního pobytu v termínu od 16. září do 27. září 2023 s ubytováním ve 3* hotelu Dorieas a programem all inclusive za parádní cenu 12980 Kč. Odlet je z Prahy. Hotel se nachází nedaleko rušného letoviska Faliraki, kde najdete mnoho obchodů, tavern a barů. Pláž je vzdálena zhruba jeden kilometr a nejbližší minimarket pouhých 100 metrů. Navíc můžete navštívit největší aquapark na ostrově, který se nachází asi dva kilometry od hotelu. Hlavní město Rhodos je vzdálené 16 kilometrů a zastávka autobusu je asi 450 metrů od hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Při své dovolené určitě nevynechejte návštěvu historického centra města Rhodos, kde se nachází impozantní Rhodský akvadukt a hrad Rhodos. Dalším zajímavým místem je starověká archeologická lokalita Kamiros, která vás vtáhne do historie řeckých civilizací. Pokud máte rádi přírodu, můžete se vydat do údolí motýlů (Valley of the Butterflies) a pozorovat tisíce jedinců v jejich přirozeném prostředí. Pro milovníky moře a relaxace je zde spousta úchvatných pláží, jako například pláž Tsambika nebo pláž Lindos. Rhodos nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou i odpočinek u moře, a to vše za dostupnou cenu.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Rhodos

letecky na 12 dní s all inclusive

16.9.2023 – 27.9.2023

12980 Kč

levná dovolená v hotelu Dorieas - Řecko, Ostrovy, Rhodos, Faliraki

3* Ubytování:
Dorieas
hodnocení 4 z 5 – výborné

další termíny
Dorieas

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Rhodos na 12 dní s all inclusive za 12980 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Rhodos, Dorieas — | další nabídky od Dovolena.cz