AlbánieLevná dovolená: 8 dní v Albánii s all inclusive za 9590 Kč!...

Levná dovolená: 8 dní v Albánii s all inclusive za 9590 Kč! Last minute letecky z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

V nabídce cestovní agentury Invia.cz se objevil skvělý last minute zájezd do Albánie, který právě teď pořídíte se super slevou 49%. V termínu 30.5. – 6.6.2024 vás čeká týdenní pobyt v letovisku Durrës s ubytováním v luxusním 5* hotelu Epidamn White Sensation a stravováním formou all inclusive. To vše jen za 9590 Kč. Zájezd zahrnuje leteckou dopravu z Prahy, takže můžete vyrazit bez starostí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Durrës je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších měst v Albánii. Najdete tu krásné pláže, historické památky a živou atmosféru. Určitě navštivte Amfiteátr v Durrësu, který je jedním z největších na Balkáně, nebo zdejší archeologické muzeum, kde se dozvíte něco o bohaté historii regionu. Nezapomeňte vystoupat na skálu Kavaja Rock, ze které jsou úchvatné výhledy na moře. A pokud máte rádi večerní procházky, vydejte se na promenádu podél pobřeží, kde najdete mnoho kaváren, restaurací a obchodů. Durrës je skvělým místem pro relaxaci i objevování nových kultur.

Levná dovolená v hotelu Epidamn White Sensation - Albánie, Durrës

Tato nabídka (last minute dovolená Albánie, Durrës na 8 dní v termínu 30.5.2024 – 6.6.2024 s ubytováním v 5* hotelu Epidamn White Sensation a programem all inclusive za 9590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Albánie
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Albánii
» Důležité kontakty v Albánii
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Albánii
» Fauna v Albánii
» Flora v Albánii
» Doprava v Albánii
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Albánii
» Albánie – last minute
» Albánie – first minute
» Hodnocení hotelů v Albánii

— last minute dovolená Albánie, Durrës — | další nabídky od Invia.cz