ChorvatskoLevná dovolená Chorvatsko: Biograd na Moru na 8 dní s plnou penzí...

Levná dovolená Chorvatsko: Biograd na Moru na 8 dní s plnou penzí za 15299 Kč

Levná dovolená vyhledávač

V termínu 4. – 11.6.2024 můžete strávit 8 dní levné dovolené v chorvatském letovisku Biograd Na Moru. Zájezd zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Kornati se stravováním formou plné penze a právě teď ho pořídíte ho za skvělou cenu 15299 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Biograd Na Moru je ideální destinace pro levnou dovolenou v Chorvatsku. Toto oblíbené přímořské město na severním pobřeží Dalmácie nabízí krásné pláže, čisté moře a bohatou historii. Nezapomeňte navštívit historické jádro města s malebnými uličkami, které vás zavedou k mnoha kavárnám a restauracím s tradiční dalmatskou kuchyní. Pro milovníky přírody je tu národní park Kornati, tvořený skupinou ostrovů a ostrůvků s nádhernou krajinou a jedinečnou faunou a flórou. Další atrakcí je Vranské jezero. Je to největší sladkovodní jezero v Chorvatsku, které je ideální pro rybaření a pozorování ptáků. V Biogradu si můžete užít i různé vodní sporty, výlety lodí a procházky po pobřežní promenádě s nádherným výhledem na Jadranské moře.

Levná dovolená v hotelu Kornati - Chorvatsko, Zadar, Biograd na Moru

Tato nabídka (last minute dovolená Chorvatsko, Biograd na Moru na 8 dní v termínu 4.6.2024 – 11.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Kornati a stavováním formou plné penze za 15299 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Chorvatsko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Chorvatsku
» Důležité kontakty v Chorvatsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Chorvatsku
» Fauna v Chorvatsku
» Flora v Chorvatsku
» Doprava v Chorvatsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Chorvatsku
» Chorvatsko – last minute
» Chorvatsko – first minute
» Hodnocení hotelů v Chorvatsku

— last minute dovolená Chorvatsko, Biograd na Moru — | další nabídky od Invia.cz