Kanárské ostrovyFuerteventuraLevná dovolená na Fuerteventuře: 8 dní s all inclusive programem za 12990...

Levná dovolená na Fuerteventuře: 8 dní s all inclusive programem za 12990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Kanárský ostrov Fuerteventura vás zve na levnou dovolenou plnou krásných pláží a slunečného počasí. Termín 25.5.2023 – 1.6.2023 je ideálním časem na prozkoumání tohoto španělského ostrova. Za atraktivní cenu 12990 Kč můžete strávit 8 dní ve 3* hotelu Costa Caleta, který nabízí pohodlné ubytování ve vhodném prostředí pro všechny věkové kategorie. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tento klidnější a útulný hotel je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Díky programu all inclusive budete mít zajištěnou stravu a můžete si vychutnat místní speciality bez jakýchkoli starostí. Fuerteventura je známá svými fantastickými plážemi s jemným pískem a azurově modrou vodou, což představuje skvělou příležitost k opalování, koupání a vodním sportům. Tento ostrov s krásným počasím, příjemnou atmosférou a pestrou nabídkou aktivit je také rájem pro milovníky přírody, kteří mohou navštívit národní parky a obdivovat úchvatné vulkanické scenérie.

Vydejte se na levnou dovolenou na Fuerteventuru a zažijte nezapomenutelný pobyt plný slunce, pohody a zábavy. Nezapomeňte si zarezervovat svůj termín a využít této skvělé nabídky pro levnou dovolenou v ráji.

dovolená Španělsko
od Invia.cz

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura

letecky na 8 dní s all inclusive

25.5.2023 – 1.6.2023

12990 Kč

obrazek 128

3* Ubytování:
Costa Caleta
hodnocení 4 z 5 – výborné

další termíny
Costa Caleta

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Kanárské ostrovy, Fuerteventura na 8 dní s all inclusive za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Španělsko, Kanárské ostrovy, Fuerteventura, Caleta de Fuste, Costa Caleta — | další nabídky od Dovolena.cz