Kanárské ostrovyFuerteventuraLevná dovolená na Fuerteventuře: 8 dní v hotelu Castillo Beach Bungalows s...

Levná dovolená na Fuerteventuře: 8 dní v hotelu Castillo Beach Bungalows s all-inclusive za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý tip na levnou dovolenou na kanárském ostrově Fuerteventura. Zájezd se uskuteční v termínu 17.5.2023 – 24.5.2023 a jeho součástí je ubytování v hotelu Castillo Beach Bungalows s programem all-inclusive za skvělou cenu 10990 Kč. Odlet je z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Komplex Castillo Beach se nachází v blízkosti přístavu Playa del Castillo a centra Caleta de Fuste s obchody, bary a restauracemi. Pláž Playa del Castillo, vzdálená pouhých 1,5 km, nabízí písečné pobřeží a mírně se svažující vstup do moře.

V hotelovém areálu najdete bazény, brouzdaliště pro děti a restauraci s programem all-inclusive, která poskytuje stravování po celý den. Pro volný čas si můžete vychutnat zónu s bezplatnou Wi-Fi nebo internetový koutek za poplatek.

Fuerteventura je známá svými nádhernými plážemi a příjemným klimatem. Pobyt v hotelu Castillo Beach Bungalows vám poskytne ideální možnost pro relaxaci a užít si zdejší pláže. Vydejte se na dovolenou plnou slunce, písku a nezapomenutelných zážitků na kanárském ostrově Fuerteventura.

dovolená Španělsko
od Invia.cz

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura

letecky na 8 dní s all inclusive

17.5.2023 – 24.5.2023

10990 Kč

obrazek 97

Ubytování:
Castillo Beach Bungalows
hodnocení 4,4 z 5 – skvělé

další termíny
Castillo Beach Bungalows

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Kanárské ostrovy, Fuerteventura na 8 dní s all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Španělsko, Kanárské ostrovy, Fuerteventura, Caleta de Fuste, Castillo Beach Bungalows — | další nabídky od Dovolena.cz